КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ТАСК-ІНВЕСТ"
Як знайти свій шлях
на ринку капіталу
Про проект
"Азбука"
Глосарій
термінів
Часті
запитання
RUS
UKR

ЗМІСТЗамовте!

Друкований варіант
"Азбуки для інвестора"

АНКЕТАПУБЛІКАЦІЇ


ДОПОМОГАБільший дохід
інвестора


Як правило, доходність при вкладенні в цінні папери фонду (ІСІ) значно вище ніж, наприклад, дохід від розміщення коштів на депозиті.

Мінімізація
ризиків


Поодинокі інвестори, на відміну від фондів (ІСІ) з великими обсягами коштів у розпорядженні, не в змозі знизити ризики шляхом диверсифікації активів.


Професійне
управління


Компанія з управління активами (КУА) має всі необхідні навички та знання для роботи з фінансовими інвестиціями.


Економія
часу


Якщо інвестор користується послугами компанії з управління активами (КУА), йому не потрібно самостійно доходити до суті всіх тонкощів фондового ринку, відслідковувати ринкові котирування та доходність цінних паперів.


Зниження витрат
на управління інвестиціями


При самостійній діяльності на фондовому ринку інвестор сплачує за послуги брокерів, депозитарних установ, несе низку інших витрат. Крім того, самостійному інвестору знадобиться великий стартовий капітал. Участь у фонді знижує витрати на управління інвестиціями за рахунок ефекту масштабу та не потребує значних стартових вкладень.


Надійність захисту
прав інвесторів


Колективні інвестори захищені Законом України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні фонди)" та регуляторними актами, спрямованими на захист прав приватних інвесторів. Діяльність КУА ретельно контролюється Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку, а також аудитором та зберігачем активів фонду (ІСІ). Інвесторам фонду (ІСІ) надана можливість контролювати роботу фонду через участь в Спостережній раді фонду. Крім того, у встановлений термін кожен учасник отримує обов’язкові звіти КУА про результати діяльності фондів.


Вибір оптимальної
стратегії


У інвестора є можливість обрати фонд (ІСІ), який найкращим чином підійде йому за співвідношенням "доходність/ризики". Він також може здійснювати інвестування в цінні папери декількох фондів, в виборі яких зможуть допомогти фахівці КУА. Розподіливши гроші в різні за стратегією фонди, інвестор додатково страхує себе від можливих збитків.Всі права на сайт - власність ©ТАСК®, 2008
Разроблено ©J.K.®Design, 2008